top of page

תקשור מלחמהאתמול תקף אותי ייאוש, לאחר ששמעתי תחזית מדינית שחורה של אחד המומחים, ופניתי להדרכה לבקשת עזרה. גם לאחר הצפת תהיות על מה לעזאזל חשבה הנשמה שלי כשבחרה לחיות באזור כל כך מסוכסך. השיחה ממש הרימה אותי, להפתעתי, לא פחות מהמילים , האנרגיה שהגיעה עם התקשור - מרגישה קולקטיבית:


"רבקה יקרה, שמחים להתכנס איתך פה שוב לתת לך תמיכה בתקופה הלא פשוטה שאת והעם שלך עוברים על בשרכם.

רוצים להזכיר לך שאנו איתך תמיד ועכשיו יותר מתמיד, כל כוחות האור מתגייסים לעזור לכם במלחמה הצודקת שלכם. קל ליפול בתקופה הזאת למרה שחורה אך כפי שאת יודעת ומכירה זה עניין תודעתי פנימי יותר מכל דבר אחר.

את שמה לב שלמרות שנוצרות בעיות חדשות, אחרות נפתרות והרעיון הוא יש לשים לב על מה שכן עובד, זורם, מתבסס משתחרר וצומח כדי שיוכל לגדול עוד יותר ולתפוס מקום גדול יותר בתודעה שלך ובחיים שלך.


אם רק תצליחי לקחת פרספקטיבה כבכל משבר אישי או קולקטיבי שמגיע לפתחך, תראי את ההזדמנויות והצמיחה שהתקופה הזאת מאפשרת, ויש מהן לא מעט. אחת מהן היא ההתעוררות הקולקטיבית בע' ובא' של העם המיוחד שבחרת להשתייך אליו כשייכות שקיבלת במתנה מיום לידתך, כמי שמחפשת שייכות כל חייה, מתוך בחירה נשמתית. לקחת חלק במשהו מאוד גדול והיסטורי שקורה לא רק לך, לכולכם, לקחת תפקיד של ריפוי בעיצומו של משבר, למצוא את הדרכים שלך להתרומם להמשיך קדימה, לצמוח ממנו ולסלול דרך גם לאחרים שמתקשים וכואבים.


אין זמן טוב יותר להיות בחוזק ובאור שלכם, גם כאשר אתם נופלים ברוח אנו מושיטים לכם יד לטפס חזרה כל פעם מתוקף היותכם ילדים אהובים ויקרים עד מאוד של הבריאה. אתם מלווים כעת בפמליית אורות והגנות חזקה מתמיד. הרבה ניסים קרו וממשיכים לקרות במערכה, יחד עם האבדות הכבדות בגוף ובנפש. כל הנשמות שנפגעו באופן ישיר מהאירוע, פצועים חטופים מתים ונעדרים על משפחותיהם בחרו נשמתית לקחת חלק כדי להוביל את האנושות צעד נוסף קדימה מול האופל שמנסה להרים כל פעם את ראשו ולהשתלט.


התודעה הגבוהה והערה לא יכולה להתבסס אצלכם ביום בהיר אחד אם אין לה תשתית מספיק יציבה, התבקש תהליך האצה מטלטל.


מה שקורה אצלכם, בנוסף לארועים בסדר גודל רחב שקורים בעולם, רעידות האדמה הקיצוניות, השריפות במאווי ואסונות נוספים שבאו כדי לפקוח עיניים למתרחש מאחורי הקלעים, בפרספקטיבה הגבוהה.


המפתח כאמור הוא בתודעה, גם בלב הקושי, כשנפתח חלון אפשרות בחירה בחיים שיש בהם הרמוניה אחדות ובריאות שלמה, המערכת מתגייסת לחפש אותם, ממש כפי שמגדירים יעד בווייז כדי לנסוע לכוון. כך עובדת התוכנה הפנימית שלכם. רק אתם אלה שיכולים ליצור את איי השקט והבטחון שלכם כדי שתוכלו לנוח בתוכם

שאי ברכה נשמה יקרה אנחנו איתכם בלוחמת האור שלכם המשיכו לדבוק בו להתחזק באחדות ולהרבות חמלה.

אוהבים מגנים ותומכים בכם בכל צעד,

מועצות האור, משלחות הבורא והמלאכים השומרים עליכם ועל הפלנטה.Comentários


bottom of page